Training NEBOSH IGC - LIVE ONLINE WITH INSTRUCTOR
Basket
×
Basket
×
main-pic

NEBOSH International General Certificate in Occupational Health and Safety (IGC) ONLINE

NEBOSH IGC - LIVE ONLINE WITH INSTRUCTOR

1395
GBP + VAT (if applicable)


Training basic info

Course category NEBOSH
Code -
Duration 9 days
Certificate Validity -
Accreditations -

Upcoming dates

Date Time Location Vacant Seats
26.09.2022 08:00 Szczecin 20

Course description

NEBOSH International General Certificate in Occupational Health and Safety (IGC)

Najpopularniejszy międzynarodowy certyfikat w zakresie BHP, niezbędny dla każdego, kto planuje swoją karierę zawodową w  dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

NEBOSH International General Certificate dostarczy wartościową wiedzę i umiejętności oraz globalnie respektowane kwalifikacje, rozwijające Twoją pozycję i rolę w organizacji.

Zdobądź certyfikat NEBOSH IGC już dziś, rezerwując miejsce w Vulcan Training & Consultancy na szkolenie w formie LIVE ONLINE z instruktorem!

 

Nauka Live Online z Instruktorem od 26 Września do 6 Października 2022 r.

Skorzystaj z możliwości i wygodnej nauki online - ucz się tam gdzie chcesz i uczestnicz w zajęciach prowadzonych na żywo.

Delegaci dołączają do kursu zdalnie za pomocą komputera, laptopa lub tabletu i pobierają wcześniej odpowiednie oprogramowanie, aby umożliwić dostęp do zajęć prowadzonych przez instruktora. Przez cały czas trwania kursu uczniowie mogą widzieć się z prowadzącym i wchodzić w interakcje z nim oraz ze sobą nawzajem.

Kurs NEBOSH IGC skupia się na praktycznym zarządzaniu zdrowiem i bezpieczeństwem, które można zastosować w miejscu pracy, oraz na intensywnym przygotowaniu do egzaminu.

U naszego partnera British Safety Council wskaźniki zdawalności są stale powyżej średniej, co oznacza, że masz większe szanse na zdanie egzaminu za pierwszym razem. Szkolenie i egzamin będą odbywać się w języku angielskim. Planowany termin egzaminu NEBOSH - około 2 tygodnie po zakończeniu szkolenia. Egzamin odbędzie się online. 

 

Zainwestuj w swoją karierę zawodową i zdobądź międzynarodowe kwalifikacje!

NEBOSH jest uznaną międzynarodową organizacją, która zapewnia kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa, higieny pracy i środowiska, cenione przez organizacje rządowe i pracodawców na całym Świecie. 

Kurs NEBOSH International General Certificate skupia się na zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną w miejscu pracy. Kurs cechuje wysoki wskaźnik zdawalności, a jego posiadacze mogą ubiegać sięo członkostwo w  Institution of Occupational Safety and Health (IOSH) lub podejść do zdobycia International Diploma

 

Koszty egzaminu 

NEBOSH Dodatkowa opłata za Examination and Assessment: £243