Training Safety Harness User
Basket
×
Basket
×main-pic

Szelki bezpieczeństwa i uprząż - ochrona przed upadkiem z wysokości

Safety Harness User

360
PLN + VAT

442.80 PLN (including VAT)


Training basic info

Course category BHP
Code 211
Duration 1 day
Certificate Validity 2 years
Accreditations -

Alternative choice

Choose an alternative course that meets the same objectives:


Course description

Posiadamy szeroki wachlarz szkoleń BHP, kursy wysokościowe i szkolenia z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości w dostępie budowlanym i linowym (prace technikami alpinistycznymi również w akredytacji IRATA). W ofercie posiadamy szkolenia wysokościowe z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz ewakuacji poszkodowanego z wysokości potrzebnych między innymi do praca na wiatrakach (wybież inne szkolenie w zakładce Branża wiatrowa GWO). Po zdanym egzaminie praktycznym otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia do pracy na wysokości.

Szkolenie w zakresie prawidłowego użycia szelek bezpieczeństwa obejmuje wiele zagadnień, które pomogą Ci bezpiecznie pracować na wysokości dzięki prawidłowemu użytkowaniu uprzęży. Źle dopasowana uprząż może okazać się bardzo niebezpieczna; dlatego trening jest niezbędny dla osób, które często używają uprzęży podczas pracy na wysokości. Umiejętności, które zdobędziesz, pomogą zmniejszyć ryzyko potencjalnie śmiertelnego wypadku i ochronią Twoją firmę przed ich skutkami.

 

Dla grupy pracowników możemy zorganizować kurs na terenie budowy lub zakładu pracy. Jeśli masz duży zespół, który musi być świadomy prawidłowego urzywania uprzęży, to szkolenie będzie idealną opcją.

  • Dowiedz się, jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać z uprzęży.
  • Zapoznaj się z odpowiednimi przepisami dotyczącymi pracy na wysokości.
  • Możemy dostarczyć ten kurs w zakładzie pracy
  • Szkolenie ważne dwa lata.