Training GWO FIRE AWARENESS
Basket
×
Basket
×main-pic

GWO FIRE AWARENESS

GWO FIRE AWARENESS

780
PLN + VAT

959.40 PLN (including VAT)


Training basic info

Course category GWO Basic Safety Training
Code 1001
Duration 4 hours
Certificate Validity 2 years
Accreditations single-course-sponsor-2

Alternative choice

In the comfort of your home, spend time on completing the theoretical part, then come to the Center at the suitable time, only for the practical part - you will save money and half of the time compared to the standard GWO BST training, which gives you exactly the same competences.


Course description

 

Czas trwania

1/2 dnia

Wymagania:

Rejestracja w bazie danych WINDA winda.globalwindsafety.org i uzyskanie ID WINDA 

Ważność kursu

2 Lata

 

Kurs dedykowany:

Kurs dedykowany jest dla osób, które swoją karierę zawodową kierują w stronę energetyki wiatrowej, szczególnie jeśli zamierzają uczestniczyć w budowie, obsłudze lub serwisie turbin wiatrowych zarówno na lądzie jak i na morzu.

 

Cel kursu:

Celem szkolenia z ochrony przeciw-pożarowej jest przekazanie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie działań związanych z pożarami na turbinach wiatrowych.

 

Opis:

Szkolenie posiadające akredytację GWO nadaną przez DNV-GL.

Fire Awareness to Moduł 3 zgodnie z najnowszym standardem GWO Basic Safety Training.

Uczestnik szkolenia zostaje zapoznany z zagrożeniami pożarowymi związanymi z pracą bezpośrednio na turbinie wiatrowej, po szkoleniu będzie potrafił je również identyfikować. Uczy się metod szybkiego rozpoznawania i reagowania na zagrożenia wykorzystując zarówno podstawowy jak i specjalistyczny sprzęt gaśniczy oraz środki ochrony indywidualnej (PPE), poznaje ich typy i rodzaje.

 

ID WINDA

Po rezerwacji miejsca szkoleniowego, a przed przystąpieniem do kursu, należy zarejestrować się w bazie WINDA winda.globalwindsafety.org - stworzyć osobisty profil. Po rejestracji otrzymasz indywidualny identyfikator ID WINDA. Potrzebujesz go, aby zrealizować szkolenie.  

WINDA jest globalną bazą danych używaną przez Global Wind Organisation (GWO). WINDA umożliwia weryfikację szkoleń pracodawcom i dostawcom szkoleń.

 

Aby zarejestrować delegata lub profil organizacji, odwiedź: winda.globalwindsafety.org.

 

Potwierdzenie realizacji kursu:

Potwierdzeniem realizacji kursu jest jego wpis dokonany przez Vulcan Training & Consultancy w WINDA.

Należy pamiętać, że niektóre firmy mogą wymagać specjalnej lub dodatkowej certyfikacji, aby spełnić wewnętrzne wymagania dotyczące kompetencji. Vulcan Training zdecydowanie zaleca sprawdzenie wymagań dotyczących kompetencji/szkolenia u operatora przed zarezerwowaniem kursu w Vulcan. Vulcan może doradzić w zakresie ogólnej certyfikacji wymaganej w określonych regionach geograficznych, ale mogą istnieć dodatkowe wymagania szkoleniowe zgodnie z lokalnymi lub wewnętrznymi wytycznymi firmy.

Przedłużenie ważności:

Kurs ważny jest przez 2 lata. Przed upływem terminu, aby zachować ważność zdobytych uprawień należy odbyć kurs GWO Refresher Fire Awareness.

 

Co delegat powinien ze sobą zabrać:

·         Dokument tożsamości

 

Clients have also bought