Training GWO SEA SURVIVAL
Basket
×
Basket
×main-pic

GWO BST SEA SURVIVAL

GWO SEA SURVIVAL

1950
PLN + VAT

2398.50 PLN (including VAT)


Training basic info

Course category GWO Basic Safety Training
Code 1007
Duration 1 day
Certificate Validity 2 years
Accreditations single-course-sponsor-2

Alternative choice

In the comfort of your home, spend time on completing the theoretical part, then come to the Center at the suitable time, only for the practical part - you will save money and half of the time compared to the standard GWO BST training, which gives you exactly the same competences.


Upcoming dates

Date Time Location Vacant Seats
24.06.2024 08:00 Szczecin 4
27.06.2024 08:00 Szczecin 11
01.07.2024 08:00 Szczecin 10
08.07.2024 08:00 Szczecin 12

Course description

Czas trwania

1 dzień

Wymagania:

Rejestracja w bazie danych WINDA winda.globalwindsafety.org i uzyskanie ID WINDA

Ważność kursu

2 Lata

Kurs dedykowany:

Kurs dedykowany jest dla osób, które swoją karierę zawodową kierują w stronę energetyki wiatrowej, szczególnie jeśli zamierzają uczestniczyć w budowie, obsłudze lub serwisie turbin wiatrowych na morzu. Jest to bardzo obszerne i potrzebne szkolenie również dla każdej osoby związanej zawodowo z morzem.

 

Cel kursu:

Celem kursu jest podniesienie świadomości i umiejętności osób pracujących w branży morskiej. Przygotowuje uczestników do bezpiecznego transportu na morzu, od brzegu do statku lub turbiny wiatrowej i z powrotem.

 

Opis:

Szkolenie posiadające akredytację GWO nadaną przez DNV-GL.

Sea Survival to Moduł 6 zgodnie z najnowszym standardem GWO Basic Safety Training.

Szkolenie z przetrwania na morzu obejmuje teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu najbardziej istotnych elementów jakich powinna być świadoma osoba pracująca w branży offshore. Są to miedzy innymi indywidualne techniki ratunkowe ze szczególnym uwzględnieniem rodzajów dostępnych środków ratunkowych, zarówno zbiorowych – takich jak tratwy czy łodzie ratunkowe, jak i indywidualnych – kombinezony czy pasy ratunkowe. Delegaci dowiedzą się miedzy innymi: czym jest hipotermia lub wtórne utonięcie i jak sobie z tymi stanami radzić, jak postępować w sytuacjach alarmowych na statku lub instalacji, jakie mamy rodzaje alarmów oraz na co zwrócić uwagę podczas alarmów ćwiczebnych by w czasie rzeczywistego zagrożenia postępować właściwie. W ciepłym, zamkniętym basenie będą mieli okazję z 7m platformy ewakuować się bezpośrednio do wody przy pomocy urządzenia ewakuacyjnego oraz praktycznie przećwiczyć przejście z łodzi na drabinę symulując w ten sposób transfer C-TV na turbinę wiatrową.

 

ID WINDA

Po rezerwacji miejsca szkoleniowego, a przed przystąpieniem do kursu, należy zarejestrować się w bazie WINDA winda.globalwindsafety.org - stworzyć osobisty profil. Po rejestracji otrzymasz indywidualny identyfikator ID WINDA. Potrzebujesz go, aby zrealizować szkolenie.  

WINDA jest globalną bazą danych używaną przez Global Wind Organisation (GWO). WINDA umożliwia weryfikację szkoleń pracodawcom i dostawcom szkoleń.

 

Aby zarejestrować delegata lub profil organizacji, odwiedź: winda.globalwindsafety.org.

 

Potwierdzenie realizacji kursu: 

Potwierdzeniem realizacji kursu jest jego wpis dokonany przez Vulcan Training & Consultancy w WINDA.

Należy pamiętać, że niektóre firmy mogą wymagać specjalnej lub dodatkowej certyfikacji, aby spełnić wewnętrzne wymagania dotyczące kompetencji. Vulcan Training zdecydowanie zaleca sprawdzenie wymagań dotyczących kompetencji/szkolenia u operatora przed zarezerwowaniem kursu w Vulcan. Vulcan może doradzić w zakresie ogólnej certyfikacji wymaganej w określonych regionach geograficznych, ale mogą istnieć dodatkowe wymagania szkoleniowe zgodnie z lokalnymi lub wewnętrznymi wytycznymi firmy.

Przedłużenie ważności:

Kurs ważny jest przez 2 lata. Przed upływem terminu, aby zachować ważność zdobytych uprawień należy odbyć kurs GWO Refresher Sea Survival.

 

Co delegat powinien ze sobą zabrać:

·         Dokument tożsamości

 

 

Waga delegata: poniżej 135kg (bez sprzętu szkoleniowego).

Clients have also bought