Training GWO Refr. FIRST AID
Basket
×
Basket
×main-pic

GWO Refr. FIRST AID

GWO Refr. FIRST AID

690
PLN + VAT

848.70 PLN (including VAT)


Training basic info

Course category GWO Basic Safety Training Refresher
Code 1004
Duration 4 hours
Certificate Validity 2 years
Accreditations single-course-sponsor-2

Upcoming dates

Date Time Location Vacant Seats
18.04.2024 08:00 Szczecin 0
25.04.2024 08:00 Szczecin 7
09.05.2024 08:00 Szczecin 6
16.05.2024 08:00 Szczecin 12

Course description

Cena:

690,00 PLN z VAT or 160,00 EUR z VAT

Czas kursu

4 godziny

Grupa docelowa

Podstawowe szkolenie bezpieczeństwa (BST) ma na celu zapewnienie personelowi podstawowych umiejętności, które  umożliwią  bezpieczną pracę w branży wiatrowej i reagowanie w sytuacjach awaryjnych . Kurs jest przeznaczony dla personelu pracującego zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Grupa docelowa to personel pracujący w branży wiatrowej lub powiązanych dziedzinach, które muszą odświeżyć swoje kwalifikacje

Wymagania wstępne

Delegaci muszą posiadać ważny certyfikat pierwszej pomocy BST lub BSTR.

Delegaci uczestniczący w  szkoleniu BSTR GWO w dniu szkolenia muszą wypełnić deklarację medyczną stwierdzającą zdolność psycho-fizyczna do przystąpienia w szkoleniu

Cel

Celem tego modułu pierwszej pomocy BSTR jest weryfikacja i wykorzystanie zdobytej wcześniej wiedzy i umiejętności poprzez szkolenie teoretyczne i praktyczne.

Certyfikacja

WINDA jest globalną bazą danych używaną przez Globalną Organizację Wiatru (GWO). WINDA umożliwi weryfikację szkoleń dla dostawców szkoleń i pracodawców. Delegaci będą mieli osobisty dostęp do rekordów szkoleń w WINDA.

Po ukończonym szkoleniu Vulcan Training Center prześle cyfrowy rekord certyfikatu GWO w WINDA. Jeśli uczestniczysz w szkoleniu GWO, musisz zarejestrować się w profilu dla pełnomocnika w WINDA. Po rejestracji otrzymasz ID WINDA. Potrzebujesz tego ID WINDA, aby zarezerwować szkolenie. Bez identyfikatora WINDA nie jesteśmy w stanie wystawić elektronicznych certyfikatów.

Aby zarejestrować się na delegata lub profil organizacji, odwiedź: winda.globalwindsafety.org.

Treść kursu

Elementy szkolenia określone w pierwszej pomocy modułu GWO BSTR zawierają:

- Anatomia

- Zarządzanie incydentem

- Pierwsza pomoc ratująca życie (ABC)

- Korzystanie z AED

- Ćwiczenia praktyczne oparte na scenariuszach

Egzamin

Kompetencje delegatów zostaną ocenione w oparciu o elementy szkolenia.

Ocenę kompetencji przedmiotu prowadzi instruktor poprzez zadawanie pytań, obserwację oraz poprzez zastosowanie formularza środka kontroli.

Ważność

24 miesiące

Szkolenie odświeżające - aby zachować ważność, delegaci muszą wziąć udział w kursie GWO First Aid ponownie przed wygaśnięciem certyfikatu.

Należy pamiętać, że niektóre firmy mogą wymagać specjalnej lub dodatkowej certyfikacji, aby spełnić wewnętrzne wymagania dotyczące kompetencji. Vulcan Training zdecydowanie zaleca sprawdzenie wymagań dotyczących kompetencji/szkolenia u operatora przed zarezerwowaniem kursu w Vulcan. Vulcan może doradzić w zakresie ogólnej certyfikacji wymaganej w określonych regionach geograficznych, ale mogą istnieć dodatkowe wymagania szkoleniowe zgodnie z lokalnymi lub wewnętrznymi wytycznymi firmy.

Clients have also bought