Training GWO ENHANCED FIRST AID
Basket
×
Basket
×main-pic

GWO Enhanced First Aid

GWO ENHANCED FIRST AID

2300
PLN + VAT

2829 PLN (including VAT)


Training basic info

Course category GWO Enhanced First Aid
Code 1013
Duration 3 days
Certificate Validity 2 years
Accreditations single-course-sponsor-2

Upcoming dates

Date Time Location Vacant Seats
28.02.2024 08:00 Szczecin 3
27.03.2024 08:00 Szczecin 8
17.04.2024 08:00 Szczecin 11
22.05.2024 08:00 Szczecin 12

Course description

Szkolenie EFA umożliwi Delegatom pomaganie i opiekowanie się innymi osobami pracującymi w branży, dzięki posiadaniu wiedzy, umiejętności i nastawienia w zakresie Enhanced First Aid.
Po zakończeniu szkolenia w zakresie Enhanced First Aid (GWO EFA), Delegaci będą mogli zarządzać bezpiecznymi, skutecznymi i natychmiastowymi działaniami ratującymi życie i środkami rozszerzonej pierwszej pomocy, aby ratować życie i udzielać pomocy w oddalonych rejonach przy użyciu zaawansowanego sprzętu ratunkowego i telekonsultacji medycznych.

Przed przystąpieniem do szkolenia Delegat powinien stworzyć osobisty profil w baziedanych WINDA i dostarczyć WINDA ID przed rozpoczęciem szkolenia BST. W tym celu należy zarejestrować się w systemie: winda.globalwindsafety.org

Należy pamiętać, że niektóre firmy mogą wymagać specjalnej lub dodatkowej certyfikacji, aby spełnić wewnętrzne wymagania dotyczące kompetencji. Vulcan Training zdecydowanie zaleca sprawdzenie wymagań dotyczących kompetencji/szkolenia u operatora przed zarezerwowaniem kursu w Vulcan. Vulcan może doradzić w zakresie ogólnej certyfikacji wymaganej w określonych regionach geograficznych, ale mogą istnieć dodatkowe wymagania szkoleniowe zgodnie z lokalnymi lub wewnętrznymi wytycznymi firmy.

Clients have also bought